Boniuk Design, pracownia architektury wnętrz, założona w 2013 roku przez Patrycję Boniuk, absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Biuro specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych, oferując kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektowym i wykonawczym z pełnym nadzorem autorskim i wykończeniem pod klucz. Usługi realizowane są na terenie całej Polski oraz za granicą. Siedziba zlokalizowana jest na terenie Warszawy. SZTUKA WNĘTRZA

​Różnorodność pomysłów, wielość motywów i estetycznych kodów, bogactwo trendów i materiałów. Wiemy jak połączyć to co zmienne ze stałymi wartościami, nadając wyobrażeniu charakter ponadczasowości. Kreujemy harmonię piękna i funkcjonalności, brzmiących dumnie nastrojowym rytmem i swobodą ruchu.

Kluczowe kwestie rządzące pojedynczymi mikroświatami stanowią pole naszej działalności, którą od lat, praktykujemy jako formę rzemiosła. Oferujemy jakość, zbudowaną na gruncie specjalistycznej wiedzy, kwalifikacji i doświadczenia. Wrażliwość na niuanse i detale.